Header Sinhala

ශ්‍රී ලංකා සංඥා බළකාය

ස්ථීර ක්ෂණික

තොරතුරු තාක්ෂණ අධ්‍යක්ෂකවරුන්

01. කර්නල් එස්ජේ වික්‍රමසිංහ යූඑස්පී
2010 මාර්තු 01 සිට 2010 මාර්තු 11 දක්වා

බ්‍රිගේඩියර් එස්ජේ වික්‍රමසිංහ යූඑස්පී
2010 මාර්තු 12 සිට 2013 මැයි 14 දක්වා

02. කර්නල් (ගරු සේවය) එස්ටීඑස් ද සිල්වා
2013 මැයි 15 සිට 2014 මැයි 27 දක්වා




03. බ්‍රිගේඩියර් කේඑම්ආර්පී කරුණාතාලක පීඑස්සී
2014 මැයි 28 සිට 2017 සැප්තැම්බර් 06 දක්වා




04. බ්‍රිගේඩියර් ඩීඒපීඑන් දෙමටන්පිටිය පීඑස්සී
2017 සැප්තැම්බර් 06 සිට 2018 අප්‍රේල් 15

05. බ්‍රිගේඩියර් එන්පී අකුරන්තිලක
2018 අප්‍රේල් 16 සිට 2019 දෙසැම්බර් 26

06. බ්‍රිගේඩියර් පීඒජේ පීරිස් එන්ඩීයූ
27 දෙසැම්බර් 2019 සිට 09 ඔක්තෝම්බර් 2020

මේජර් ජෙනරල් පීඒජේ පීරිස් එන්ඩීයූ
10 ඔක්තෝම්බර් 2020 සිට ජනවාරි 20 දක්වා

07. කර්නල් කේසී ප්‍රතාපසිංහ
2021 ජනවාරි 21 සිට 2021 පෙබරවාරි 04

බ්‍රිගේඩියර් කේසී ප්‍රතාපසිංහ
2021 පෙබරවාරි 04 සිට 2022 පෙබරවාරි 22 දක්වා

08. බ්‍රිගේඩියර් ජීඑල්එස්ඩබ්ලිව් ලියනගේ යූඑස්පී පීඑස්සී
2022 පෙබරවාරි 23 සිට අද දින දක්වා