Header Sinhala

ආරක්ෂක සේනා මූලස්ථානය (කිලිනොච්චි)

හිටපු ආඥාපතිවරුන්

මේජර් ජෙනරල් එච් සී පී ගුණතිලක ආර්එස්පී යූඑස්පී එන්ඩීසී පීඑස්සී
29.06.2009 -16.08.2009

මේජර් ජෙනරල් ඒ ඩී ජී ඒ ජයවර්ධන ආර්එස්පී යූඑස්පී අයිජී
24.08.2009 - 25.11.2009

මේජර් ජෙනරල් එම් හතුරුසිංහ ආර්එස්පී එන්ඩීසී අයිජී
26.11.2009 - 01.02.2010


මේජර් ජෙනරල් එල් ඩබ්ලිව් සී බී බී රාජගුරු ආර්ඩබ්ලිව්පී ආර්එස්පී යූඑස්පී එල්ඩීඑම්සී
01.02.2010 - 03.01.2011

මේජර් ජෙනරල් එන් උඩවත්ත ආර්එස්පී එන්ඩීසී පීඑස්සී
04.01.2011 - 09.01.2012

මේජර් ජෙනරල් ඒ ඩබ්ලිව් ජේ සී ද සිල්වා ආර්ඩබ්ලිව්පී යූඑස්පී එන්ඩීයූ පීඑස්සී
10.01.2012 - 30.06.2012


මේජර් ජෙනරල් ජී වී ඩී යූ ඒ පෙරේරා ආර්ඩබ්ලිව්පී ආර්එස්පී යූඑස්පී යූඑස්ඒඩබ්ලිව්සී පීඑස්සී
2012.07.02 - 2014.01.09

මේජර් ජෙනරල් එස් රණසිංහ ආර්ඩබ්ලිව්පී ආර්එස්පී එම්එස්සී එන්ඩීයූ පීඑස්සී
10.01.2014 - 18.10.2015

මේජර් ජෙනරල් කේ ඒ ඩී ඒ කරුණාසේකර ආර්ඩබ්ලිව්පී ආර්එස්පී වීඑස්වී යූඑස්පී එන්ඩීයූ පීඑස්සී
18.10.2015 - 14.01.2017

මේජර් ජෙනරල් ඒ කාරියකරවන යූඑස්පී එන්ඩීසී
16.01.2017 - 10.04.2018

මේජර් ජෙනරල් ඒ ඩබ්ලිව් එම් ඒ ඩබ්ලිව් එන් රණවන ආර්ඩබ්ලිව්පී ආර්එස්පී එන්ඩීසී පීඑස්සී
10.04.2018 - 29.10.2018