Header Sinhala

ආරක්ෂක සේනා (මධ්‍යම)

හිටපු ආඥාපතිවරුන්

මේජර් ජෙනරල් එච්සීපී ගුණතිලක ආර්එස්පී යූඑස්පී එන්ඩීසී පීඑස්සී
2013-03-14 - 2013-08-16

මේජර් ජෙනරල් යුඒබී මැදවල ආර්එස්පී යූඑස්පී එන්ඩීයු පීඑස්සී
2013-08-17 - 2014-05-25

මේජර් ජෙනරල් ඒඑම් පෙරෙරා ආර්ඩබ්ලිව්පී ආර්එස්පී පීඑස්සී
2014-05-26 - 2015-03-03


මේජර් ජෙනරල් ඒකේඑස් පෙරෙරා ඩබ්ලිව්ඩබ්ලිව්වී ආර්ඩබ්ලිව්පී ආර්එස්පී යූඑස්පී එන්ඩීයු
2015-03-04 - 2016-02-23

මේජර් ජෙනරල් ඒපී ද ඉසෙඩ් වික්‍රමරත්න ආර්ඩබ්ලිව්පී එන්ඩීයු පීඑස්සී
2016-02-23 - 2016-09-13

මේජර් ජෙනරල් පීයුඑස් විතාන‍ගේ ආර්එස්පී එන්ඩීයු 2016-09-14 - 2017-06-02



මේජර් ජෙනරල් එම්කේඩි පෙරෙරා ආර්ඩබ්ලිව්පී ආර්එස්පී යූඑස්පී එන්ඩීයු
2017-06-03 - 2017-07-25

මේජර් ජෙනරල් ජීආර්එච් ඩයස් වීඑස්වී යූඑස්පී එන්ඩීසී පීඑස්සී අයිජී
26-07-2017 - 22-10-2018

මේජර් ජෙනරල් ඩබ්ලිව්ආර්පී ද සිල්වා යූඑස්පී එන්ඩීයූ අයිජී
24-10-2018 - 10-04-2019